BLOGS

Virtuālie serveri 5 minūšu laikā

Mūsuprāt virtuālie serveri ir pats efektīvākais veids, kā pilnībā izmantot servera resursus par salīdzinoši mazām izmaksām. Tieši tāpēc esam radījuši Latvijā pirmo, pilnībā automatizēto virtuālo serveru hostinga servisu. Mūsu komandu veido vairāki IT nozarē pieredzējuši speciālisti, kuri vēlas izveidot pakalpojumu, kas būtu viegli pieejams, ērts un drošs.

Mūsu mērķis ir radīt pēc iespējas automatizētāku sistēmu, kas piedāvātu klientiem pilnu kontroli pār viņu resursiem jebkurā diennakts laikā. Mūsu komandā strādā cilvēki kuriem patīk viņu darbs, kuri meklē jaunus un interesantus risinājumus, un, kuri veido sistēmu tā, lai pašiem gribētos to lietot. Tādā veidā mēs izvairāmies no sausās un korporatīvas pieejas. Izmantojam Hewlett-Packard serverus, Intel Xeon procesorus un Xen paravirtualizāciju, kas gadu laikā ir sevi pierādījusi kā stabilu, biznesa klases risinājumu.


Kādas ir virtuālo serveru priekšrocības salīdzinot ar izdalītājiem serveriem?

 • Izdalītā servera izvietošanas un uzturēšanas izmaksas bieži vien ir pārāk augstas
 • Dārgi aparatūras uzlabojumi un modernizācija
 • Serveris ir jālabo un tas ātri noveco
 • Netiek pilnībā izmantota servera jauda
 • Avārijas situācijā ir vajadzīgs daudz vairāk laika, lai atjaunotu operētājsistēmu un datus


Kādas ir virtuālo serveru priekšrocības salīdzinot ar dalītajiem serveriem?

 • Dalīta hostinga serveri parasti ir pārlieku noslogoti, jo pakalpojuma sniedzējs izvieto pārāk daudz klientu weblapas uz viena servera
 • Bieži vien dēļ viena klienta nedrošas lapas cieš arī pārējo klientu lapas
 • Nav iespējams lietot nestandarta programnodrošinājumu un servisus
 • Ļoti bieži nav pieejas dažādiem servisiem, kā cron, SSH, logfaili u.tml.


Ko es iegūšu pērkot virtuālo serveri pie NodeRack?

 • Administrācijas paneli, kas nodrošinās pilnu kontroli pār jūsu virtuālā servera resursiem
 • Iespēju izvēlēties operētājsistēmu no pasaulē populārākajiem Linux distributīviem
 • Ērtus tiešsaistes maksājumus
 • Profesionālu tehnisko atbalstu, ar kuru var kontaktēties izmantojot Skype (noderack), e-pastu support@noderack.com vai mūsu uzdevumu sistēmu